EXOWEB – webstránky rychle a bez programování

webstránky rychle a bez programování
webstránky rychle a bez programování

Když jsem přišel do EXO HOSTINGu, tak jsem věděl, že ve firmě se budou muset provést některé změny. Člověk z venku si dříve všimne některých věcí, které insider často přehlídne. Nejlepší na tom celém je to, že bylo na čem stavět. Výborné technické zázemí, skvělý kolektiv plný šikovných lidí a pověst spolehlivé firmy ulehčuje práci a já jsem mohl popustit uzdu fantazii. Nejprve jsme tedy optimalizovali objednávku, následně jsme přišli s novými hostingovými balíčky, které neskromně (ale pravdivě) považuji za nejlepší nejen na našem trhu.

Další úloha byla megalomanská, stála nás mnoho času, ale stála za to. Nové webstránky jsou moderní, přehledné, dovolím si povědět, že nadčasové a tím, že jsme si ji vytvářeli ve vlastní režii, jsou i lehce upravovatelné. U toho jsme začali pracovat s britskou firmou Basekit na online systému na tvorbu vlastních stránek a nyní je ten čas představit vám ho. Nazvali jsme ho EXOWEB.

Náš svět se neustále mění a svět internetu možná ještě rychleji.

Když před pár lety člověk musel oslovit profesionály, dnes je situace trochu jiná. Všichni máme počítače, které více-méně ovládáme, mobilní telefony se změnili na smartfony a rychlost doby si žádá, aby od nápadu, až po jeho zrealizování bylo co nejméně času. Proto bylo zapotřebí přijít s produktem, který by nebyl jen pro profesionály, ale i pro obyčejné lidi, kteří nemají čas studovat HTML, PHP, MySQL, … babrat se s kódem. Samozřejmě, je tu možnost použít populární CMS systémy jako jsou WordPress, či Joomla, ale i ty si žádají nějakou tu znalost tvorby webstránek.

Jak vypadá jednoduchá a rychlá cesta k vlastní webstránce?

EXOWEB - práca
Přidání modulu v prostředí EXOWEB (klikněte pro ukázku)

Vyberu si ten správný webhostingový balíček, zaregistruji doménu na stránce www.exohosting.cz/webstranka a mohu se pustit do vytváření vzhledu a přidávání obsahu. Celá práce s webstránkou je intuitivní, zvládne ji i člověk, který nemá absolutně žádné programátorské znalosti. Obrovskou výhodou je i to, že stránky si dokáže vytvořit a měnit jak na počítači, tak i na tabletu, či smartfonu. Mohu tak rychle reagovat na měnící se trh, změnu skladových zásob, nebo přidat nové informace o sobě, firmě, či produktu.

Vybrat si správný balíček EXOWEB, který zodpovídá osobním požadavkům je důležité.

Když potřebuji jen jednostránkovou prezentaci, kde napíši základní informace o firmě, tak mi stačí balík 1 WEB. Ten je dokonce k doméně zdarma. Samozřejmě zde je si zapotřebí povědět, že k takovémuto balíčku nedostanu email, ale na vyzkoušení prostředí, nebo pro jednoduchou jednostránkovou prezentaci 100MB prostoru na serveru stačí.

Pro opravdovou prezentaci firmy, kapely, či sebe samého si zvolím balíček START WEB. Umožní mi vytvořit 10 stránek, disponuje prostorem 1GB na serveru, mám k němu email s osobním prostorem 500MB. Navíc, novou doménu .CZ, .COM, nebo .EU dostanu na první rok zdarma*.

Když potřebuji více prostoru pro webstránky, nebo chci prodávat několik produktů ve svém eshopu, tak si zvolím třetí balík BYZNYS WEB. Ten obsahuje intuitivní rozhraní, pro elektronický obchod. Prostor pro stránku mám 2GB a to samé platí i pro maily, kterých mohu vytvářet kolik jen chci. Nová doména .CZ, .COM, nebo .EU je v tomto balíčku také na první rok zdarma*.

Nejvyšší balík je MAX WEB. V něm mám neomezený prostor pro své webstránky a na emaily mi bohatě stačí 5GB prostoru. K dispozici mám také novou doménu .CZ, .COM, nebo .EU na první rok zdarma*. Na stránky mohu přidávat neomezené množství produktů do svého eshopu. Potěší mě, že mám k dispozici 5 obrázků z databanky zdarma a blog, kde informuji o svých aktivitách a produktech je součástí balíčku, tak jako i ve všech ostatních balíčcích. Blog je o mnoho důležitější, než si většina lidí myslí.

Pracná komunikace s Vašim adminem webstránek se díka EXOWEB stane minulostí. Vaše stránky budou Vaše dílo. Vše budete mít pod kontrolou a to za zlomek ceny, kterou byste museli zaplatit, když byste si dali vytvořit stránky specializované firmě. Otevřete se světu, prezentujte se, prodávejte a užívejte si volnost, kterou Vám poskytuje EXOWEB.

Prohlédnout prezentační video na Youtube

Jak si objednat doménu a EXOWEB se dozvíte v našem návodu zde: blog.exohosting.cz/jak-jozef-k-domene-a-webstrance-prisel

* akce platná od 1.1.2017 do odvolání

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*