Správny čas pro doménu .EU?

.EU doména

Není  na co čekat
Jedním ze znaků dnešní informační doby je i všudy přítomnost webů a e-mailových adres. Některé jsou dlouhé, některé těžce zapamatovatelné a některé jsou vtipné a chytlavé. Bylo by chybou myslet si, že když nenajdu to správné doménové jméno s naší národní koncovkou, tak jsem odkázaný na pomlčky, či různé „slovní hříčky“. Na trhu je dnes mnoho národných domén, ale i nových generických. Někde mezi nimi se nachází doména .EU a tu můžete u nás mít na jeden rok nyní za akční cenu 50,- Kč (bez DPH).

Čím je doména .EU od .CZ jiná?
Doménu .EU si může veřejnost registrovat od roku 2006 a oproti .CZ doméně má jednu obrovskou výhodu – umožňuje zaregistrovat doménové jméno i s diakritikou. K doméně .EU poskytujeme navíc DNSSEC, který zabezpečuje, že informace získané přes DNS byly poskytnuty správným zdrojem, jsou úplné a jejich integrita nebyla v době spojení narušena (http://blog.exohosting.cz/2015/04/dnssec/).

Pro koho je určená?
Doménu .EU si mohou registrovat jen jednotlivci, organizace a firmy žijící a působící na území evropské unie (také Lichtenštejnska, Norska a Islandu). Výhodou pro podnikatele je to, že si nemusí držet několik domén v různých národních mutacích, ale stačí jim jen tato jedna. Pro nás, obyčejné smrtelníky, je zajímavé to, že máme celkem slušnou šanci, že doménu s českou diakritikou a s vašim názvem, či jménem, ještě nemá nikdo zaregistrovanou.

Soutěž stránek s koncovkou .EU
Každý rok organizuje EURid soutěž, kde se mohou přihlásit všechny web stránky s koncovkou .EU. Když je právě ta vaše něčím výjimečná, neváhejte a přihlaste ji. Hlavní výhra je 5000 eurový kredit na Adwords kampaň. Více informací se dozvíte zde: http://webawards.eurid.eu/

Uplatnění akční ceny
Abyste si uplatnili akční cenu, nezapomeňte do objednávky uvést kód 15KRB0CMYQ. Akce platí jen do 12.7.2015.
Objednat doménu .EU: https://www.exohosting.cz/domeny

 

Doména .eu
Doména .eu

 

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*