Nikdo si nepamatuje adresu Vašich webstránek nebo emailu?

doména
doména

Určitě jste se s to již zažili. Napříč obrovskému vypětí sil, mozkovým závitům nastaveným na nejvyšší výkon a půlhodinovou meditací, si nemůžete ani za „boha“ vzpomenout na emailovou adresu svého kamaráda, nebo té krásné slečny ze sobotní noci. Na vine může být mimo nepatřičného životného stylu i opravdu těžko zapamatovatelná emailová nebo webová adresa. Samozřejmě mluvím z vlastní zkušenosti, neboť má soukromá adresa má 12 písmen, dvě z nich jsou zdvojené a i když končí koncovkou .com, tak jsem si jistý, že i všechny ostatní koncovky jsou volné.  Aby jste se vyhnuli tomu, že si Vaši adresu lidi nebudou pamatovat, mám pro Vás dvě rady.

Odlišnost je určitě jedním z hlavních faktorů lehké a rychlé zapamatovatelnosti. Samozřejmě ani s tou odlišností to není třeba přehánět a najít si zlatou střední cestu. Momentálně jsou na trhu nové generické domény s lehce zapamatovatelnými koncovkami a je vysoká pravděpodobnost, že na rozdíl od už zavedených koncovek jako jsou .com, .cz, .sk, či .net, je ta „Vaše“ doména ještě stále volná.

Jednoduchost  názvu domény umožňují nové koncovky které přišli v poslední době na trh. Jsou to domény jako například GURU, .EMAIL, .XYZ, .CLUB, EMAIL, .WTF, .LINK, či .TOP. Právě nyní máte obrovský prostor pro Vaši fantazii a můžete si najít doménu, která Vám budete věrně sloužit dlouhé roky.

Tip:
Do hledáčku Vaší pozornosti Vám dáváme momentální akci na doménu .TOP, která je do 31. prosince 2015 za zvýhodněnou cenu 49,60 Kč bez DPH (60,- Kč s DPH) na celý rok. Objednat si ji můžete na naší web stránce http://www.exohosting.cz/domeny. Do objednávky nezapomeňte připsat kód pro zvýhodněnou cenu 14Z5YWR6YV.

9747977_s

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*