Vlastnoručně vlastní stránka, e-shop nebo blog!

U nás v Exo se snažíme pochopit Vaše potřeby a přání. Uvědomujeme si, že každý náš zákazník je jiný a každý vyžaduje různé služby. Jedno ale mají všichni společné. Každý si chce ušetřit čas, peníze a zbytečnou práci.

Na konci června jsme pro Vás spustili Beta verzi auto installerů, po česky auto instalery. Je to automatická instalace systémů na tvorbu stránek, jako jsou například Joomla, WordPress, Prestashop, Drupal. V překladu do laické řeči to znamená, že když nejste programátorsky zdatný, nemáte zájem zbytečně utrácet peníze a umíte číst, dokážete si sami bez problémů vytvořit vlastnoručně e-shop, blog nebo galerii. Jednoduše si navolíte jakúkoliv stránku podle Vašich potřeb a představ. Auto installery Vám přinášíme ke všem webhostingovým balíčkům úplně zdarma. Samozřejmě, že každý balíček jsme plně optimalizovali, aby auto installery fungovali rychle  a bez jakýchkoliv komplikací. Dokonce jsme pro Vás připravili video jak na to:

 

Nyní máte možnost zakoupit si Neomezený hosting se 40 % slevou, na kterém auto installery běží úplně perfektně! 😉

Více info o  redakčních systémech:

Joomla je systém vhodný pro tvorbu jednoduchých osobních stránek, jako i složitějších webů. Je to jeden z nejrychlejších způsobů pro tvorbu internetové stránky.

WordPress je redakční publikační systém na tvorbu webu. Můžete si vytvořit blog, osobní stránku nebo jakoukoliv stránku s jiným zaměřením. Tento CMS se v posledních rocích stal všeobecně nejpoužívanějším systémem.

Prestashop /Magento/ Opencart zprostředkují tvorbu e-shopu – internetového obchodu. Všechny fungují na podobném principu, ale každý z nich je výjimečný v něčem jiným. V Opencart si můžete vytvořit neomezené množství kategorií, produktů, výrobců. Magento je nejnovější systém internetového obchodování a vyniká využíváním nejmodernějších technologií. Prestashop má menší nároky na hosting na rozdíl od jiných a přitom neztrácí na funkcionalitě.

Drupal je systém pro tvorbu webstránek, který vyhovuje hlavně náročnějším uživatelům. Mohou si ho upravit podle svých potřeb pomocí různých modulů či rozšíření nebo doprogramovat vlastní komponenty. Stránky v něm vytvořené prezentují blogy, firemní či korporátní stránky (napr. whitehouse.gov, data.gov.uk).

Coppermine je jednoduchý systém na vytváření vlastní galerie fotek a obrázků, které chcete sdílet s ostatními. Jestliže si chcete vytvořit osobní portfólio prací, tak s Coppermine to jde jednoduše a rychlo.

PhpBB je redakční systém určený na vytvoření diskusního fóra. Je neomezený při tvorbě kategorií a fór. K dispozici je v mnoha různých jazycích. Jeho prioritou při budovaní je bezpečnost a má široké možnosti vyhledávání.

Jestliže si stále nemůžete vybrat, který z CMS je pro Vás nejlepší, více info o jednotlivých systémech najdete na http://www.exohosting.cz/hosting-pro-cms

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*